40987

Konuşmacılar

Uzm. Dyt. Samet YAĞLI : Kendi yerinizi açmanın avantajları
Kendisi: Karşısına çıkan tüm zorluklara rağmen; edindiği tecrübeler, açtığı klinik ve kurduğu dergiyle TORPİLSİZ ve ÜNSÜZ başarının adı oldu. Deneyimlerini ve tavsiyelerini sizinle paylaşacak.

Uzm. Dyt. Olcay BARIŞ : Başarıya giden yolda adım adım
Başarmanın ve iş etiğinin üzerine kitaplar yazan, mesleğine ilişkin tüm sosyal sorumluluklarda görev alan ve meslektaşlarını RAKİP DEĞİL, PAYDAŞ DEĞER olarak gören Uzm. Dyt. Olcay BARIŞ, sizlerle hem bilgilerini hem de tavsiyelerini paylaşacak.


Uzm. Dyt. Işın SAYIN : Kariyer sürecinde bizi neler bekler
Mesleğin çeşitli alanlarında markalarla çalışmanın ve sürekli medyanın gözü önünde olmanın verdiği olgunlukla "MESLEĞİN İŞ ALANLARINDA KARŞILAŞILABİLECEK DURUMLARda neler yapılmalı?" diyerek sizlere tavsiyelerini paylaşacak.

Dyt. Gözdem BAŞARIR : Sıfırdan 3. şubeye gelinen serüven ve Sağlıklı Yaşam Uzmanlığında Kurumsallaşma 
Sıfırdan hareket edip, işci beslenmesi gibi alanlar oluşturup, daha çok gayret ve yaratıcı fikirlerle hareket ederek MESLEĞİNİ TİCARİ ZEKAYLA BİRLEŞTİRMENİN metodlarını sizlerle paylaşacak.

Dyt. Ateş ATEŞ : Özelde bir Diyetisyen nasıl Porsche alır 
40 yaşından sonra Diyetisyen olan çılgın dansçı ve sanatçı kişişiliğiyle; KRAL ÇIPLAK ve EZBERLERİ BOZMAK ne demek, kalıpların dışında olmanın sizlere kazandıracağı para ve prestijin nasıl olacağını paylaşacak.


Koray GİRGİN : Spor salonlarında Diyetisyen olmak için gerekenler
"Ben salonuma gelen üyelerime sporunu yaptırırım, Diyetisyenimiz de Diyetini yazar." diyen Fitness Federasyonu Asbaşkanı Koray GİRGİN, DİYETİSYENLERİN SPOR SALONLARINDA İŞ BULMAKTA SORUN YAŞAMALARININ NEDENİNİ, bunun nasıl aşılacağını ve bunun için yapılması gerekenleri sizlerle paylaşacak.

Kamer PİERSSENS : 62 yaşındaki genç kızdan tavsiyeler
50 yaşından sonra Fitness Body Türkiye Şampiyonu olan ve HAYATIN HER ZAMAN KAZANILABİLECEĞİNİ savunan Pierssens, sizlerle tavsiyelerini paylaşacak.

Hatice KUMALAR : Medya ve sosyal medyayı doğru kullanmak ve PR yapmak Mesleği icra etmek isterken Halkla ilişkiler nasıl olmalı ve sosyal medya'nın doğru kullanımı konularını sizlerle paylaşırken doğru bilinen yanlışlarıda sizlerle paylaşmış olacak

Özkan ÖZGÜR : Sağlık personeli için: Etkili iletişim, mükemmel kariyer

Vermiş olduğu iletişim seminerleri ve yapmış olduğu stand-up gösterileri ile "Biraz da mizah"

Ayşem Ece YALÇINKAYA : Yeni nesil İnsan Kaynakları sürecinde uygulamalı özgeçmiş hazırlama, mülakat süreci ve kimlik analizi
Çeşitli meslek ve sektörlerde iş bulmanın, iş görüşmelerinin ve cv hazırlamanın yöntemlerini paylaşan seminerler veren Yalçınkaya; "Sizin gibi 10dan fazla iş başvurusu yapan CV varsa, sizi seçmeleri için bir fark olmalıdır." diyerek DEĞERLENDİRMEYE ALINAN CV nasıl olur sorusunu sizlerle uygulamalı çalışma yapıp tavsiyelerini paylaşacak.

Turgay PAPAKÇI : İş bulmanın veya kendi yerini açmanın başarı stratejisi 
12 yılı aşkın süredir mesleğe hizmet ederken, dışardan biri olarak görünmeyeni görüp, ticari mantıkla iş geliştirme alanında ve iş bulmakta  TAKLİT ETMEK DEĞİL ÖZGÜN OLMAK KAZANDIRIR ilkesinden yola çıkarak sizlere tavsiyelerini, taktiklerini ve farklı olmanın etkin metodlarını paylaşacak.

Serap ÖCAL : Sağlık sektöründe sosyal pazarlama, pazarlama araç ve tekniklerinin ürün ve hizmete uygulanması
 "fikirlerin pazarlanması" ve bilinçlendirme kampanyaları hakkında sizlere paylaşımlarda bulunacak.

 
Bizi facebook hesabımızdan takip edin