Amacımız

Merhaba değerli sayfa ziyaretçimiz,

Diyetisyen Kariyer Zirvesinde ki amacımızı sizlere şöyle izah edelim;

Mezun olan Diyetisyenlerimizin daha mezun olmadan 3 sınıftayken 4 sınıftayken gelecek kaygısı yaşamaları, nasıl iş bulacağım kaygıları, okuyoruz ama sonumuz ne olacak endişelerini bir nebze olsun giderecek faaliyetler de bulunmak etkinliler organize etmek ve iş ilanlarını paylaşmak, konusunda uzmanları söyleşilere davet etmek. Bu bağlamda daha öğrenciyken geleceklerine ilişkin planlamalar yapmalarına faydalı olup rehber olmakla kalmayıp mezun olduktan sonrada neler yapabileceğine yönelik vizyonlarını pekiştirmek temel amacımız.

Her yıl artan mezun sayısı ve geçen yıllardan beri  işsiz olan Dİyetisyenlerin iş bulmasını yada kendi işini kurmasını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz Diyetisyen Kariyer Zirvesinde ya işinizi bulacak yada işinizi kuracaksınız, eğer işiniz var ise mevcut işinizi nasıl büyütebileceğinizi öğrenebileceksiniz. Yenilikçi  ve gelişimci olmanın avantajlarının da sunulup anlatılacağı zirvede; işsiz Diyetisyen kalmasın her Diyetisyenimizin işi olsun istiyoruz amacımız bu.

Amacımız şu değil: bilmem ne beslenmesi üzerine etkinlik düzenleyip sertifika adı altında katılım belgesi verip  okulda öğrenmeniz gereken bilimsel mesleki bilgileri yüksek rakamlarla organize etmiyoruz, böyle bir amacımız yok.  Sizlere katkıda bulunabilmek, bunun için emek vermek amacımız. 

Bu amaçdan faydalanmak için :

ŞİMDİ HEMEN BAŞVUR

 

Resim
Ofisimiz: İstiklal Mah. Zafer Sokak Polat Apt. No21/1 Ümraniye İSTANBUL
0850 303 60 10
bilgi@diyetisyenkariyerzirvesi.com
www.diyetisyenkariyerzirvesi.com ©
X