Resim

Şirketimiz, 14yılı aşkındır Diyetisyen camiasına hizmet eden  Turgay Papakçı tarafından 2014 yılında kurulan “Mavi Elma Grup” olarak hayata geçmiştir. Besinlerin bilişimi olarak ta bilinen BeBiS yazılımın da hem satış hem eğitim ve teknik destek kısmında yer alan şirketimiz, sahadan topladığı veriler ve geri dönüşler ışığında DİYETİSYEN KARİYER ZİRVELERİNİ gerçekleştirmeye başlamıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve sektörel bilgi sayesinde yüksek katılımla ve konusunda uzman konuşmacılar ile gerçekleştirdiğimiz bu konferansta, katılımcılarımızı daha iyi bir geleceğe ve doğru kariyer planlamasına hazırlamış oluyoruz. Doğru bilinen yanlışları, sektörde öne çıkmalarını sağlayacak ve aranan Diyetisyen olmalarını sağlayacak bilgileri kendileri ile paylaşıyoruz. Günümüzde ne yazık ki sadece akademik eğitim tek başına yeterli olmuyor. İş hayatına atılmak ve bilgimizi kazanca dönüştürmek için doğru iletişim ve pazarlama yöntemlerini de bilmek, ikili ilişkilerde (diyetisyen-danışan) başarı yakalamak, kendi ofisimizi açmak için gerekli prosedürleri ve Pazar araştırmalarını yapmak, iyi bir diyetisyen olmak kadar önemli. İlk kez iş hayatına atılacak diyetisyen adayları için cv hazırlamak, mülakatlarda etkili olmak, doğru kariyer başlangıcı yapmak için gereken bilgi ve desteği bu konferanslarımızda bulabiliyorlar.

Sadece bu yıl İstanbul’da 1200 Diyetisyen Mezun oldu Ülke genelinde bu rakam 6000 i geçiyor. Bu verileri ele aldığımızda doğru cv hazırlamak ve kendi yerimizi açmak hatta var olan yerimizde işleri büyütmek için öğrenilecek bu bilgilerden faydalanmak gerekir, Bunun için 100 Kişilik salonumuzda acele edin başvurunuzu yapın yerinizi ayırtın.

Katılımcılar hem uzmanlardan bilgi alırken aynı zamanda rakiplerini ve meslektaşlarını da tanımış ve geniş bir network ağı oluşturmuş oluyorlar.

Sizde bu aileye katılmak için en yakın tarihteki etkinliğimizin başvuru formunu doldurun ve bize katılın!

ŞİMDİ HEMEN BAŞVUR

 

Ofisimiz: İstiklal Mah. Zafer Sokak Polat Apt. No21/1 Ümraniye İSTANBUL
0850 303 60 10
bilgi@diyetisyenkariyerzirvesi.com
www.diyetisyenkariyerzirvesi.com ©
X