Ayşem Ece Yalçınkaya

Görev Tanımı
:
Kalite ve İnsan Kaynakları Yönetim Sistem Danışmanı
Resim
Mezun Olduğu Okul
:
Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri Ana Bilim Dalı Doktora
Mezun Olduğu Bölüm
:
İstatistik, Yön Eylem, Tedarik Zinciri Yönetimi
Telefon
:
0 544 626 79 46
E-Posta
:
aysemece@gmail.com
Web Adresi
:
http://www.aysemece.com

Manisa Celal Bayar Üniversitesi İ.B.B.F İktisat bölümünden 2004 yılında birincilikle mezun olduktan sonra Ekonometri Ana Bilim Dalı İstatistik Bölümünde “Kategorik Veri Analizi ve Hizmette Kalite” tezi ile yüksek lisansını tamamlamış, aynı ana bilim dalında üretim ve hizmette istatistiksel süreç kontrol teknikleri  ve Tedarik Zinciri Yönetimi konusunda doktora çalışması devam eden A. Ece YALÇINKAYA,  2008 yılında ISO Baş denetçiliğini alarak Bilgi Belgelendirme sistemlerinde ve İzmir bölgesinde birçok danışmanlık firmasıyla 2013 yılına kadar ortak çalışmalar yürütmüştür. 2014 yılından bu yana İstanbul ilinde lastik, matbaa, sağlık, havacılık, lojistik, tekstil vb. sektörlerde birden fazla firmaya İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Sistemi kurulmasında, yürütülmesinde ve geliştirilmesinde destek vermiş ve vermeye devam etmektedir.

 

Aynı zamanda “Dış Ticaret Merkezi” başta olmak üzere; özel firma, belediye gibi kurum ve kuruluşlarda danışman/eğitmen olarak görev yapmakta,  “Veri Analisti” olarak Akademik çalışmalara destek olmaktadır.

 

Bunların yanı sıra 2009 yılından bu yana blog yazmakta (www.aysemece.com/ www.kalitece.wordpress.com), birçok Üniversitede (Yıldız Teknik, Sakarya, Şehir Üniversitesi vb.) ve zirvede (diyetisyen kariyer zirvesi vb)Yeni Nesil İnsan Kaynakları ve Yönetim sistemleri ile İletişim/ Çatışma ve Kriz Yönetimi/ Sunum Teknikleri/ Liderlik, gibi konularda seminerler/eğitimler vermekte ve İstanbul Türkçe Toastmasters Kulübünün 2018 Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcılığını yürütmekle birlikte Spor Gürmesi isimli bir uygulamanın girişimci ortaklarından ve kooplog.com isimli stratup ın mentörlerindendir. Ayrıca kuluçka merkezleri ve üniversitelerin girişmcilik kluplerinde de aktif olarak yer almaktadır.

Ofisimiz: İstiklal Mah. Zafer Sokak Polat Apt. No21/1 Ümraniye İSTANBUL
0850 303 60 10
bilgi@diyetisyenkariyerzirvesi.com
www.diyetisyenkariyerzirvesi.com ©
X